Pozycjonowanie

Twoja firma w pierwszych wynikach wyszukiwania!

Pozycjonowanie Stron Internetowych

Pozycjonowanie to czasochłonny proces mający na celu wypromowanie strony www w taki sposób, aby była widoczna na samym początku wyników wyszukiwania, a co za tym idzie, zwiększenie ruchu na Twojej witrynie.

Na pozycjonowanie strony www składa się bardzo wiele czynników. Tylko odpowiedni dobór narzędzi i czynności, jakie wykonujemy pozwala na bezpieczne pozycjonowanie.

Celem naszej firmy jest uzyskanie jak najwyższych pozycji w określonych wyszukiwarkach i utrzymanie ich na tych miejscach. Jest to możliwe jedynie dzięki stałej opiece nad stroną internetową, którą kompleksowo zapewniamy.

Pozycjonowanie stron www Rzeszów
Pozycjonowanie Rzeszów

Pozycjonowanie lokalne

Pozycjonowanie lokalne, jak sama nazwa wskazuje, polecamy szczególnie lokalnym firmom, które chcą stale zyskiwać nowych klinetów zainteresowanych ich usługami.

Pozycjonowanie lokalne jest stosunkowo niedrogie w porównaniu do pieniędzy, jakie musimy wydać na np. linki sponsorowane.

Czas, jaki jest potrzebny na poprawne wykonanie pozycjonowania lokalnego zależy od branży i konkurencyjności fraz kluczowych. Zazwyczaj pierwsze wyniki uzyskuje się już po około 45 dniach od rozpoczęcia pozycjonowania.

Pozycjonowanie klasyczne

Pozycjonowanie klasyczne polega na wyborze ogólnych, bardzo konkurencyjnych fraz kluczowych, które później generują bardzo duży ruch na stronie. Strategię tą zalecamy stosować szczególnie dużym markom, które chcą stać się bardziej rozpoznawalne na rynku.

Pozycjonowanie klasyczne jest niewątpliwie droższe, ale niesie ze sobą wiele innych korzyści, jak na przykład prestiż marki.

Chcąc wypozycjonować stronę na bardzo konkurencyjne frazy, musimy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ trwa to zazwyczaj dużo dłużej, od pozycjonowania długich, mało konkurencyjnych fraz.

Pozycjonowanie Rzeszów
Pozycjonowanie stron www Rzeszów

Pozycjonowanie longtail

Pozycjonowanie longtail, to tzw. pozycjonowanie długiego ogona. Polega na wyborze długich, mało konkurencyjnych fraz kluczowych, dzięki którym uzyskamy klientów zainteresowanych dokładnie sprecyzowaną ofertą. Dzięki temu możemy zaobserwować znaczący wzrost konwersji przy stosunkowo niedużym wzroście ruchu na stronie www.

Pozycjonowanie longtail wymaga dokładnego przygotowania strony internetowej pod kątem określonych fraz kluczowych i skupia się głównie na treści strony www.

Czas, jaki dobrze zoptymalizowana strona www potrzebuje do wybicia się na pierwsze wyniki wyszukiwania przy użyciu tzw. longtaili jest stosunkowo najkrótszy w porównaniu z pozycjonowaniem klasycznym i lokalnym.

Zacznij z nami pozycjonować swoją stronę internetową

Napisz do nas, aby wycenić pozycjonowanie Twojej strony www.